Naprawy blacharskie i powypadkowe oraz likwidacja szkód Gdynia

Auto Service Stanley oferuje Państwu naprawy blacharskie i powypadkowe Gdynia w zakresie blacharstwa i lakiernictwa. Likwidujemy szkody dla wszystkich ubezpieczalni i zapewniamy naprawy bezgotówkowe. Nasz klient nie musi martwić się żadnymi formalnościami, ponieważ samodzielnie przygotowujemy pełną dokumentację, a dodatkowo zapewnimy Państwu samochód zastępczy i zagwarantujemy, że auto opuszczające nasz serwis będzie wyglądało, jak nowe. 

Naprawa bezgotówkowa samochodu

Podpisane przez nasz serwis umowy z firmami ubezpieczeniowymi zapewniają Państwu możliwość bezgotówkowej naprawy pojazdu, który uległ wypadkowi. Naszym partnerem jest PZU S.A. oraz WARTA S.A., w związku z czym w ramach objęcia samochodu ochroną tych ubezpieczalni, zajmujemy się pełną likwidacją szkód, ich opisem oraz wyceną. Sami zgłaszamy za Państwa szkodę i załatwiamy wszelkie związane z nią formalności, takie jak oględziny rzeczoznawcy i pełna dokumentacja. W naprawach stosujemy oryginalne części zamienne, a nasze usługi blacharsko-lakiernicze są zgodne z wymogami producentów. Co więcej, zapewniamy samochód zastępczy na czas serwisowania Państwa auta oraz możliwość rozliczenia bezgotówkowego.

Likwidacja szkód Gdynia

Nasza firma zajmuje się blacharstwem i lakiernictwem pojazdowym, czyli dwoma profesjonalnymi usługami, które są w stanie przywrócić karoserii Państwa auta wygląd, jak z salonu. Wyszkolenie i doświadczenie pracowników serwisu zapewnia możliwość likwidacji szkód na najwyższym poziomie.

W ramach naprawy powypadkowej wykonujemy takie czynności, jak:

  • spawanie i cynowanie łączeń spawów,
  • zgrzewanie elementów karoserii,
  • renowacja nadwozia,
  • naprawy wgnieceń, zarysowań i innych uszkodzeń karoserii,
  • wymiana części z zachowaniem ich oryginalności,
  • serwis klimatyzacji, olejów oraz opon,
  • lakierowanie w komorze lakierniczej,
  • pełna diagnostyka komputerowa przed i po wykonanej usłudze. 

Blacharz samochodowy Gdynia

Auto Service Stanley oferuje naprawy blacharskie - Gdynia wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych blacharzy. Nasi pracownicy działają na oryginalnych częściach i przy pomocy nowoczesnych urządzeń renomowanych marek. Regenerację nadwozi prowadzimy przy użyciu ramy do prostowania DATALINER, która zapewnia ogromną skuteczność i precyzję usuwania nawet najmniejszych wgnieceń. Odpowiednio wyposażona w doskonałej jakości podnośniki, spawarki, zgrzewarki, nagrzewnice do demontażu oraz urządzenia do naprawy i klejenia elementów plastikowych blacharnia może oferować usługi na najwyższym poziomie. Chociaż zapewniamy najwyższą jakość, to nadal znajdą Państwo nasz serwis pod hasłem "tani blacharz Gdynia".

Lakiernik samochodowy Gdynia

Naprawy powypadkowe to jednak nie tylko precyzyjna usługa blacharska, ale również dokładne lakierowanie, wykonane przez profesjonalnych lakierników. Nasi pracownicy wyposażeni są w doskonałe narzędzia do przygotowywania powierzchni lakierowanej marki FESTOOL oraz pistolety do nakładania powłoki lakierniczej SATA i IWATA, cieszące się ogromnym zadowoleniem klientów. Równomierne pokrycie zapewnia wykorzystanie sprawdzonej komory lakierniczej OMNIA, a trwały i estetyczny efekt uzyskujemy dzięki materiałom lakierniczym firmy GLASURIT. Kolor lakieru dobierany jest komputerowo, dzięki czemu nie ma tu miejsca na żadną pomyłkę w zakresie odcienia barwy. Profesjonalne urządzenia pomocnicze, doświadczenie lakierników i wysokiej jakości produkty użyte do lakierowania zapewniają efekt nieskazitelnej, gładkiej i lśniącej powłoki karoserii Państwa auta.

Blacharz i lakiernik Gdynia - jak wygląda proces naprawy powypadkowej

Priorytetem naszej firmy jest wygoda i satysfakcja naszego klienta, dlatego jedyne, co muszą Państwo zrobić po stłuczce to zgłoszenie się do naszego serwisu. Samodzielnie zajmiemy się opisem szkody i zgłoszeniem jej do odpowiedniego ubezpieczyciela, a po całkowitej naprawie rozliczymy się z nim na podstawie faktur. Co się dzieje z uszkodzonym autem, które trafia w ręce naszej profesjonalnej kadry? W przypadku każdego pojazdu wykonujemy kolejno następujące czynności:

- wypełnienie dokumentów szkody,

- zamówienie oryginalnych części zamiennych u współpracujących z naszą firmą dealerów,

- wszelkie konieczne naprawy blacharskie,

- profesjonalne lakierowanie pojazdu w komorze lakierniczej,

- montaż części, serwis klimatyzacji, opon, olejów oraz czyszczenie wnętrza samochodu.

W efekcie auto odbierane z naszego serwisu wygląda, jak z salonu, a wszelkie formalności i rozliczenia dokonywane są bez żadnej ingerencji z Państwa strony. Co więcej, przykładamy ogromną wagę do tempa i terminowości przeprowadzanych przez nas usług, aby właściciel nie musiał długo czekać na swój osobisty pojazd. Oczekiwanie to może jednak ułatwić oferowany przez firmę samochód zastępczy.

Auto Service Stanley to firma, która działa na polskim rynku od 1976 roku. Ponad 40- letnie doświadczenie w naprawie powypadkowej i serwisowaniu samochodów sprawia, że jesteśmy przedsiębiorstwem, któremu warto zaufać. Oferujemy pełną likwidację szkód w oparciu o najwyższej jakości części i z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu mają Państwo pewność, że efekt będzie nie tylko satysfakcjonujący, ale i długotrwały. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.