Holowanie auta Gdynia

Holowanie auta Gdynia - czy chociaż raz zdarzyła się Państwu niemiła niespodzianka na drodze? Samochód uległ uszkodzeniu i wymagał profesjonalnej pomocy holowniczej?

Czuli Państwo narastający niepokój i zdenerwowanie podczas wielogodzinnego czekania na pomoc drogową? Znajdują się Państwo na terenie Gdyni lub w jej najbliższej okolicy?

Jeśli zachodzi potrzeba profesjonalnej pomocy z zakresu holowania bądź naprawy pojazdu, nie warto czekać. Zapraszamy do telefonicznego kontaktu z pracownikiem naszej firmy - holowanie Gdynia. Chętnie zajmiemy się rozwiązaniem Państwa problemu.

Holowanie Gdynia - zakres świadczonych usług

Holowanie Gdynia - jesteśmy w pełni profesjonalną firmą oferującą usługi z zakresu pomocy drogowej a także szeroko rozumianej naprawy pojazdów. W naszej firmie zatrudniamy tylko i wyłącznie najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobywali swoje doświadczenie zawodowe przez wiele lat pracy. Doskonale przeszkolona kadra pracownicza to gwarancja najwyższej jakości usług i poczucie bezpieczeństwa rąk, w które zostaje oddany Państwa samochód.

Oprócz tradycyjnie rozumianej pomocy drogowej holowanie samochodu Gdynia, nasza firma specjalizuje się w naprawach mechanicznych różnego typu:

 • naprawa samochodów,
 • wymiana klocków i tarcz hamulcowych,
 • naprawa układów hamulcowych,
 • naprawa układów kierowniczych,
 • wymiana filtrów i oleju,
 • wymiana układów wydechowych,
 • diagnostyka komputerowa,
 • badanie stanu i wymiana amortyzatorów.

W naszej firmie holowanie auta Gdynia oferujemy również naprawy powypadkowe. W szeregach naszych pracowników zatrudniamy między innymi blacharza i lakiernika, którzy w profesjonalny sposób zajmą się pełną naprawą uszkodzonego samochodu.

Samochód zastępczy Gdynia - niezbędna pomoc w czasie naprawy samochodu

Priorytetem naszej firmy jest pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego też jeśli zachodzi taka konieczność oddajemy w Państwa ręce samochód zastępczy Gdynia. Niestety nie umiemy przepowiadać przyszłości. Podczas naprawy samochodu, zwłaszcza jeśli został uszkodzony w wyniku wypadku, może okazać się, że auto wymaga dłuższego pozostawienia w celu profesjonalnej obsługi i spraw związanych z naprawą.

Ale prosimy się absolutnie niczym nie martwić. Auto zastępcze Gdynia - nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi. W związku z czym oferujemy Państwu skorzystanie z jednego z naszych samochodów zastępczych. Pragniemy aby czas naprawy był możliwe najkrótszy a także jak najmniej uciążliwy dla naszych klientów.

W swoich zasobach posiadamy różne modele samochodów, takie jak:

 • Audi A4 kombi,
 • Nissan Almera,
 • Fiat Punto,
 • Citroen Xsara,
 • Citroen C3.

Auto zastępcze Gdynia - wygoda i bezpieczeństwo

Jeśli zaistniała taka konieczność i Państwa samochód znalazł się z naszych rękach możliwe, że niezbędne okaże się skorzystania z naszej oferty samochodów zastępczych - auto zastępcze Gdynia. Szeroka oferta pozwoli dobrać odpowiedni samochód dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy wygodę związaną z minimum niezbędnych formalności związanych z wypożyczeniem samochodu. Nasza firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i wieloma pozytywnymi opiniami klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

W przypadku wypadku samochodowego bądź kolizji warto pamiętać, że samochód zastępczy z polisy OC sprawcy przysługuje:

- osobom prywatnym,

- osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Jeśli znajdują się Państwo w podobnej sytuacji zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Bogata oferta samochodów zastępczych to doskonała alternatywa dla niewygodnej komunikacji miejskiej lub słabej oferty z ubezpieczalni. Na czas naprawy nie muszą Państwo rezygnować z wygody poruszania się po mieście. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie w naszej firmie a my zajmiemy się resztą szczegółów.

W razie jakichkolwiek pytań bądź pojawiających się wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy nasz pracownik chętnie przybliży wszelkie szczegóły.