mechanik samochodowy Gdynia

Twoje auto wydaje niepokojące dźwięki, pracuje nie tak, jak powinno, albo całkowicie nie chce odpalić i potrzebny Ci mechanik samochodowy Gdynia to miasto, w którym znajdziesz nasz warsztat. W naszym serwisie oferujemy szeroki zakres napraw mechanicznych. Zaczynając od identyfikacji szkody, po jej naprawę i wdrożenie najlepszych rozwiązań, które pomogą uniknąć ponownych awarii. 40-letnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się naprawy aut wielu marek. 

Naprawy mechaniczne - mechanik Gdynia

Specjalizujemy się zarówno w naprawach mechanicznych zaawansowanych, jak i w drobnych reperacjach bieżących i profilaktycznych. Lata doświadczenia, pokazały nam, że większość szkód oraz awarii, można usunąć szybko i niewielkim kosztem. Zakres zapraw, jakimi się zajmujemy, jest bardzo duży.

Jeśli jakaś z nich dotyczy także Twojego samochodu, to szybko, przywrócimy go do porządku.

Specjalizujemy się szczególnie w:

 • naprawie samochodów
 • wymianie klocków i tarcz hamulcowych
 • naprawie układów kierowniczych
 • badaniu stanu i wymianie amortyzatorów
 • wymianie filtrów i oleju
 • wymianie układów wydechowych
 • naprawie układów hamulcowych
 • diagnostyce komputerowej

Zadbamy o komfort i bezpieczeństwo

Według statystyk, większość aut poruszających się po polskich drogach, ma więcej niż 10 lat. Stan techniczny takich samochodów nie jest więc idealny, ponieważ zużycie, daje się już we znaki. Pojazdy z większym przebiegiem wymagają regularnego serwisowania, należy o tym pamiętać, aby uniknąć nieprzyjemnych incydentów oraz awarii. Przeprowadzane u nas naprawy, mogą decydować nie tylko o komfortowej, ale i bezpiecznej jeździe. Nasza oferta skierowana jest dla osób, które chcą zadbać o te dwa najważniejsze czynniki oraz tych, którzy cenią sobie fachowość i profesjonalizm. Nasze doświadczenie pozwala nam na dokonywanie napraw z największą dokładnością oraz skutecznością, co ceni sobie duże grono zadowolonych klientów. Dlatego też, kiedy pada pytanie, jaki jest najlepszy mechanik Gdynia, nasi stali bywalcy odpowiedzą- Auto Service Stanley. 

Doświadczeni fachowcy i najlepszy sprzęt

Nasza firma zawsze stawia na profesjonalizm i docenia doświadczenie pracy w branży motoryzacyjnej. Dlatego też pracujemy w zespole fachowców i pasjonatów aut i mechaniki. Kompetentna i profesjonalna obsługa, oraz indywidualne podejście do każdego klienta oraz rodzaju awarii, jest gwarancją naszej skuteczności. Wykwalifikowana kadra to podstawa, ale nie mniej istotny jest sprzęt, na którym pracujemy. Nasz serwis dysponuje sprawdzonymi narzędziami oraz nowoczesnymi przyrządami diagnostycznymi. Dzięki zastosowaniu nowej technologii jesteśmy w stanie bardzo szybko ustalić źródło szkody, tym samym czas samej naprawy zdecydowanie się skraca. 

U nas nie zostaniesz bez samochodu

Skomplikowane naprawy wymagają często, aby auto zostało w naszym serwisie przez kilka dni. Nie musisz jednak martwić się, że w tym czasie będziesz skazany na komunikację miejską. Na czas naprawy oferujemy wynajęcie auta zastępczego, dzięki temu oczekiwanie na samochód nie będzie uciążliwe i problematyczne.

Wśród naszych samochodów zastępczych znajdują się:

 • Audi A4 kombi
 • Nissan Almera
 • Fiat Punto
 • Citroen Xsara
 • Citroen C3

Wszystko to, aby zapewnić Ci maksymalny komfort w czasie reperacji. Zarówno w przypadkach, kiedy wynosi ona 1, czy 2 dni, jak i kilka, czy kilkanaście.

Pomożemy w każdej sytuacji 

Często zdarza się, że samochód odmawia posłuszeństwa w najmniej oczekiwanych momentach. Co zrobić, kiedy auto nie chce odpalić na sklepowym parkingu lub po awaryjnym zjeździe na pobocze drogi? Nasza firma zadbała również o rozwiązanie problemu w takich okolicznościach. Wpisując w przeglądarkę hasło ''stanley mechanik samochodowy Gdynia'', znajdziesz nasz numer telefonu. Zadzwoń, a pomożemy odholować samochód prosto do naszego serwisu. 

Odpowiednio zadbamy o każde auto 

Nasz warsztat otwarty jest od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00 dla każdego, komu potrzebny jest mechanik Gdynia to miasto, w którym znajduje się nasz serwis. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia spotkania. Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się mechaniką samochodu, to zapraszamy do Auto Service Stanley.


Auto Service Stanley mgr inż. Grzegorz Żemajtys
81-082 Gdynia ul. Jałowcowa 34
NIP 958-138-20-30        
Tel/fax 58-623-82-00 tel. kom: 509838048
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.