Głowną działalnością Naszej Firmy są naprawy powypadkowe. Oferujemy naprawę samochodu w zakresie blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego (blacharz, lakiernik na terenie miasta Gdynia).
Likwidację szkody rozpoczynamy od przyjęcia samochodu W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA. Oferujemy naprawy bezgotówkowe, pełną likwidacje szkód dla wszystkich ubezpieczalni. Dla PZU i WARTY prowadzimy pełna likwidację szkód. Nie musicie Państwo jeździć po ubezpieczalniach. To my opiszemy i przygotujemy całą dokumentację szkody, a na czas naprawy zapewnimy samochód zastępczy.
Po wypełnieniu dokumentów szkody zamawiamy części. Dzięki wieloletnie współpracy z dealerami producentów samochodów, gwarantujemy zamontowanie orginalnych części w Państwa samochodach.
Gdy skompletujemy wszystkie potrzebne części, autko trafia na blacharnię.

Jest to nowoczesna hala wyposażona w najnowocześniejsze narzędzia do napraw samochodów:

- Rama do prostowania nadwozii DATALINER.
- Spawarki i zgrzewarki do blach samochodowych.
- Oprzyrządowanie do serwisu olejowego
- Maszyny do serwisu klimatyzacji
- Maszyny do serwisu opon
- Podnośnik i oprzyrządowanie do napraw mechanicznych
- Komputer do pełnej diagnostyki komputerowej LAUNCH x-431

Po naprawie blacharskiej auto wędruje na lakiernie, gdzie po przygotowaniu elementów do lakierowania narzędziami marki FESTOOL, lakierujemy je w profesjonalnej komorze lakierniczej OMNIA. Uzyskanie profesjonalnej powłoki lakierniczej gwarantuja materiały lakiernicze firmy GLASURIT, aplikowane pistoletami SATA i IWATA.

Z lakierni auta trafiają spowrotem na blacharnię, gdzie odbywa się końcow afaza naprawy- montaz. Auto jest czyszczone i jak nowe czeka na swojego właściciela.